O firmě TEMPISH s.r.o.

                Historie firmy TEMPISH s.r.o. sahá až do roku 1994, kdy bylo založeno TEMPISH sport sdružení. Toto trvalo až do 1.1. roku 2005, kdy se právní forma TEMPISH změnila do podoby, jak ji známe dnes, tedy společnost s ručením omezeným.

                Současně se založením firmy TEMPISH vznikla také registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod kterou je do velké části Evropy, Asie a do některých států Jižní Ameriky dodáváno sportovní vybavení a doplňky pro sport.

                Klíčovým odvětvím, kterému se firma TEMPISH už od svého počátku v roce 1994 věnuje jsou kolečkové brusle a doplňky pro tento stále populárnější sport. Začínalo se s základními modely, ale během 20tileté historie firmy šel vývoj hodně kupředu, se modely neustále vylepšovaly a zdokonalovaly. V současné nabídce má firma TEMPISH širokou nabídku kvalitních a prověřených in-line bruslí, které vznikaly i za spolupráce s úspěšnými českými sportovci.

                Dalším důležitým oborem pro firmu je kolekce zimních bruslí. První kolekce klasických šitých zimních kraso a hokejových bruslí přišla v roce 1999, došlo tak k zásadnímu rozšíření stávajícího sortimentu. V současné době snesou hokejové brusle TEMPISH ty nejpřísnější parametry, jak od amatérských, tak od profesionálních sportovců, především díky propracovaným technologickým prvkům, nízké hmotnosti, vysoké kvalitě a skvělému designu.

                V posledních letech se firma TEMPISH stále více  zajímá sport, které se v posledních letech stává velice rychle oblíbený nejen v České republice, ale i celosvětově. Jedná se o florbal. Stejně rychle jako popularita tohoto sportu, roste i kvalita florbalových produktů, které firma TEMPISH vyvíjí ve spolupráci se špičkovými českými florbalisty.

                Sortiment firmy TEMPISH se neustále rozvíjí a už nyní je velice široký. Kromě třech výše zmíněných odvětvích nabízíme:

·         skateboardy + příslušenství

·         koloběžky a odrážedla + příslušenství

·         fotbalové vybavení

·         termoprádlo a ponožky

·         stoly na stolní tenis + příslušenství

·         míče na fotbal, volejbal, házenou, basketbal atd.

·         vybavení sportovních hřišt

·         sálovou obuv

·         kompletní nabídku produktů najdete v našem E-SHOPU

                Klíčovým prvkem k tomu, aby bylo možné držek krok s konkurencí je vývoj. Neustále produkty vylepšovat, zdokonalovat, držet se nejnovějších technologií, postupů a trendů. V této oblasti je důležitá spolupráce s lidmi, kteří se v daných sportech pohybují na vrcholové úrovni. Na vývoji produktů TEMPISH se podílí několik špičkových českých sportovců a sportovních oddílů. Jmenovat můžeme například TEMPISH INLINE TEAM, což je úspěšný český tým věnující se inline rychlobruslení. Dalším týmem, který se podílí na vývoji inline bruslí je tým TEMPISH FSK - tým českých freestyle bruslařů, kteří mají ve svých řadách několik mistrů české republiky. Co se týče vývoje zimních hokejových bruslí, tady spolupracujeme s hokejovým týmem  LHK Jestřábi Prostějov, který hraje II. českou hokejovou ligu. Významné partnerství máme i ve třetím pro nás velice důležitém sportu - florbalu. TEMPISH FBS Olomouc je úspěšným českým týmem, který hraje florbalovou extraligu žen. Pohybuje se tak skutečně té nejvyšší úrovni. Dalším týmem je TEMPISH Orka Čelákovice. Muži A hrají II. florbalovou ligu.

                Hlavním cílem firmy je dodávat na trh sportovní potřeby pro masové využití. Výrobky pod značkou TEMPISH jsou určeny pro rekreační, amatérský a výkonnostní, v některých případech i vrcholový sport. V posledních létech se však naše pozornost stále více zaměřuje na vyšší kvalitu a komfortnější využití výrobků při sportovní zátěži. Všem uživatelům našich produktů přejeme příjemné zážitky při sportovním vyžití a mnoho sil a štěstí do budoucnosti.